מגזין

שאלנו מה לא לעשות בדייט ראשון והתשובות עשויות להרשים אותך

זמן קריאה 03:22 דקות

אוקיי, אז כדי לעשות סקר על בני הנוער ועל החשיבה והגישה שלהם כלפי הזוגיות, ניסינו לקבל את התשובות לגבי מה הדבר שאסור לעשות אף פעם בדייט ראשון והתשובות שקיבלנו מצחיקות ו שווה להקשיב. אז בואו נראה מה הם ענו.

הדייט הראשון הוא חוויה מרגשת ומורטת עצבים. זה הרגע שבו שני אנשים מכירים אחד את השני מעבר למפגש הראשוני באינטרנט או אישי. אמנם אין נוסחה אוניברסלית לדייט ראשון מושלם, אבל בהחלט יש כמה מלכודות נפוצות שיכולות להפוך מפגש מבטיח לאסון. במאמר זה, נחקור מה לא לעשות בדייט ראשון, נעזור לך לנווט במים הבוגדניים של רושם ראשוני ונכין את הבמה ללילה דייט מוצלח ומהנה.


1. אל תאחר
דייקנות היא מעלה, במיוחד כשמדובר בדייטים ראשונים. הגעה מאוחרת יכולה לשלוח הודעה שאינך מעריך את זמנו של האחר או שאינך מעוניין במיוחד. אם אכן מתעוררות נסיבות בלתי צפויות, הקפידו לתקשר בהקדם ולהציע התנצלות כנה. איחור פעם אחת עשוי להיות נסלח, אבל איחור כרוני יכול להיות שובר עסקה.


2. הימנע משימוש יתר באלכוהול
בעוד שכוס יין או קוקטייל יכולים לעזור להקל על העצבים, שתייה מוגזמת היא מתכון לאסון בדייט ראשון. אלכוהול יכול לפגוע בכושר השיפוט, להוביל להתנהגות מביכה ולהעיב על יכולתך להתחבר לדייט שלך. מתינות היא המפתח; התמקדו בלהכיר אחד את השני מבלי להסתמך על אומץ נוזלי.


3. אל תשלוט בשיחה
שיחה חד צדדית יכולה להיות סבבה גדולה. אל תעשה מונופול על הדיון ואל תעשה הכל על עצמך. הצג עניין אמיתי בדייט שלך על ידי שאילת שאלות והקשבה פעילה לתגובות שלהם. האיזון הוא מכריע; זו שיחה, לא מונולוג.


4. להתרחק מנושאים שנויים במחלוקת
אמנם חיוני לעסוק בשיחות משמעותיות, אך הימנע מנושאים שנויים במחלוקת, כגון פוליטיקה, דת או מערכות יחסים לשעבר, בדייט ראשון. נושאים אלה יכולים להוביל במהירות לוויכוחים סוערים או דיונים לא נוחים. התמקד בנושאים קלים ונייטרליים יותר כדי ליצור קשר ללא מוקשים פוטנציאליים.


5. הימנע מלהעלות את האקס שלך
דיון על מערכות היחסים שלך בעבר, במיוחד בן הזוג לשעבר שלך, הוא לא-לא. הדייט שלך לא רוצה לשמוע על הנסיונות הרומנטיות הקודמות שלך, וזה יכול לגרום לך להיראות בלתי זמין מבחינה רגשית או עדיין מנותק בעבר שלך. שמור על השיחה צופה פני עתיד וממוקדת בהווה.


6. אל תתחצף כלפי צוות המלצרים או אחרים
הדרך שבה אתה מתייחס לצוות השירות או לאחרים מסביבך מעידה רבות על האופי שלך. להיות גס רוח, מתנשא או מזלזל כלפי צוות המלצרים יכול להיות דגל אדום חשוב עבור הדייט שלך. היו אדיבים ומכבדים לכל מי שתפגשו במהלך הדייט שלכם, והראו שאתם בעלי נימוסים טובים ואמפתיה.


7. הימנע משימוש אינסופי בסמארטפון
בדיקה מתמדת של הטלפון שלך במהלך דייט היא חסרת כבוד ומסיח את הדעת. זה שולח מסר ברור שהפוקוס שלך נמצא במקום אחר, לא על האדם שמולך. כדי ליצור חיבור אמיתי, שים את הטלפון שלך על שקט והחביא אותו עד שהדייט יסתיים.


8. אל תמהר לאינטימיות פיזית
דייט ראשון הוא צעד מכריע בבניית קשר רומנטי. למרות שאי אפשר להבטיח דייט מושלם, הימנעות מהמלכודות הנפוצות הללו יכולה לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה שלך. זכרו שדייט ראשון הוא הזדמנות להכיר אחד את השני, ליהנות וליצור רושם חיובי. על ידי עמידה בזמנים, מכבדים וקשובים, תוכלו לנווט בדילמת הדייט הראשון בביטחון ובקסם, ולהכין את הבמה לעתיד פוטנציאלי ביחד.


9. הימנע מדברים שליליים
שליליות יכולה להיות הורגת מצבי רוח. התלוננות על העבודה, המשפחה או החיים שלך, באופן כללי, יכולה ליצור אווירה של פסימיות. נסו לשמור על השיחה חיובית והתמקדו בנושאים מהנים שמעלים גם אתכם וגם את הדייט שלכם.


10. אל תדבר על נישואים וילדים מוקדם מדי
העלאת נושאים כמו נישואים וילדים מוקדם מדי במערכת יחסים יכולה להיות מהממת ועלולה להפחיד את הדייט שלך. זה חיוני לקחת דברים צעד אחד בכל פעם ולאפשר לחיבור שלך להתפתח באופן טבעי. דיונים מוקדמים על מחויבויות ארוכות טווח עלולים להרגיש מאולצים ומגושמים.


11. הימנע מהתנהגות שתלטנית
להיות רכושני יתר על המידה, נצמד או חודרני יכול להיות סבבה גדולה. תן מקום לדייט שלך וכבד את הגבולות שלהם. דייט ראשון מוצלח צריך להשאיר את שני הצדדים להוטים לשנייה, בלי להרגיש חנוק.


12. הימנע מלדבר על כסף
עדיף להשאיר דיונים על הכנסה, עושר או מאבקים פיננסיים לשלב מאוחר יותר במערכת היחסים. ענייני כסף יכולים להיות רגישים, והתעמקות בהם מוקדם מדי עלולה ליצור סרבול או מתח.


דייט ראשון הוא צעד מכריע בבניית קשר רומנטי. למרות שאי אפשר להבטיח דייט מושלם, הימנעות מהמלכודות הנפוצות הללו יכולה לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה שלך. זכרו שדייט ראשון הוא הזדמנות להכיר אחד את השני, ליהנות וליצור רושם חיובי. על ידי עמידה בזמנים, מכבדים וקשובים, תוכלו לנווט בדילמת הדייט הראשון בביטחון ובקסם, ולהכין את הבמה לעתיד פוטנציאלי ביחד.

חזרה למגזין